Kristīnes Misānes bijušais partneris publicē video ar savu viedokli par visu notikušo

4 komentāri
P
Pilsonis
12. februārī 16:44
Raksta 12.rindkopa unikāls Valsts attieksmes pret saviem pilsoņiem raksturojums. Īsāk, jūs visi mums (valstij/ierēdņiem) pie d....as!
D
Dārta
12. februārī 21:53
Lai nu kā, neviens NORMĀLS VĪRIETIS neļautu sava bērna mātei būt cietumā, īpaši, ja ir apdraudēta dzīvība. Interesanti, kā pēc tam šādu lietu attaisnos savai meitai. KAUNS.
K
Kristīne
13. februārī 10:15
Kā parasti.. nelaimīgais tēvs un nabaga viņa bērni.. Ja jau ir tā kā viņš tur stāsta, tad jau jāpriecājas, ka viņa ir prom no turienes un vairs neabižo nabaga vīrieti un viņa bērnus.. :) Diez vai aiz labas dzīves viņa no turienes muktu.. Visdrīzāk izskatās pēc psiholoģiskā terora pret sievieti.. Safotogrāfēt nez kādas bildes jebkurš var.. Un tas viss izskatās pēc bijušā atriebības, nevis mīlestības pret bērnu.. Vīrietis ir nolēmis kārtīgi atriebties sava bērna mātei.. ko jau viņš ir diezgan pamatīgi izdarījis.. un nu grib viņu iznīcināt pa visam.. Un bērns viņam nemaz nav tik vajadzīgs, kā viņš tur tēlo.. Ja bērns būtu svarīgs, tad viņš tā nerīkotos... Jo pašlaik cieš ne tikai Kristīne, bet arī bērns.. kurš dzīvo un nezin cik ilgi dzīvos bez mātes.. pateicoties tā saucamajam tēvam...
S
Smits
14. februārī 08:34
Ne mēs tur bijuši ne visu patiesību zinām. Principā neticu nevienam no viņiem, žēl bērnu, tas nu gan.

Pievienot komentāru

Pievienojot komentāru, Jūs piekrītat komentāru noteikumiem