"Man nekur nav jāsteidzas, pārējie pagaidīs" - soctīklos slavē trolejbusa šofera palīdzību sievietei ratiņkrēslā

Foto: Facebook

Kāda rīdziniece sociālajos tīklos dalījusies ar pozitīvu ziņu, kurā paslavēts kāds “Rīgas satiksmes” 18. trolejbusa šoferītis, kurš bijis ļoti izpalīdzīgs pret sievieti ratiņkrēslā.

“Facebook” lietotāja Inga dalījusies ar patīkamu stāstu par notikumu 6.februāra vakarā Mežciema pamatskolas pieturā Rīgā, kur savu iekāpšanu sabiedriskajā transportā gaidīja kāda sieviete ratiņkrēslā.

“Piebrauc trolejbuss, attaisās pasažieru durvis, brīdi stāv atvērtas, no līdzcilvēkiem 0 reakcijas! Kad grasos piedāvāt savu palīdzību, izkāpj šoferis! Omulīgs vīrietis, labākajos gados (ap 60)! Pienāk pie sievietes ratiņkrēslā, sasveicinās! Uzsauc, ka sen nav satikta un apvaicājas, kā klājas! Saka, ka palīdzēšot iebraukt trolejbusā, nolaižot platformu. Sieviete atbild: "Varbūt vienkārši iestum mani, pa vienkāršo, pāri apmalei, lai nav jākavē?!" Platforma nepadodas nolaišanai, kaut kas iesprūdis. No trolejbusā esošajiem pasažieriem jau tiek raidīti naidīgi acu skati ar zemtekstu "cik ilgi var čammāties". Platformas nolaišana un iestumšana aizņēma ~ 4 min. Vīrietis atbild:"Man nekur nav jāsteidzas, pārējie pagaidīs!" Ar smaidu sejā paveic visu ieplānoto, novēl pārējiem pieturā esošajiem veiksmīgu vakaru un dodas uz savu vietu! Lūk to es novērtēju visaugstāk- cilvēcīgumu!” notikušo atceras Inga.

Pēc stāsta publicēšanas ar to dalījušies jau vairāki simti cilvēku, slavējot trolejbusa šoferīša cilvēcīgumu un palīdzēšanu sievietei.