"Viņš visu laiku atkārtoja, ka jūt līdzīgus simptomus" - ar koronavīrusu apsēsts vīrietis Indijā izdarījis pašnāvību

Ilustratīvs foto.
Foto: AP/Scanpix

Kāds trīs bērnu tēvs no Indijas izdarījis pašnāvību, lai pasargātu savu ģimeni no inficēšanās ar koronavīrusu. Vīrietis maldīgi uzskatīja, ka kļuvis par nāvējošās slimības upuri, ziņo medijs “The Telegraph”.

Trīs bērnu tēvs Bala Krišna dzīvoja nelielā ciematiņā Indijas Āndhra Pradēšas štatā. Šī gada sākumā vīrietis saslima, tāpēc vērsās pie ārstiem, kas norādīja, ka viņš inficējies ar kādu nezināmu vīrusu.

Pēc vairāku videoklipu noskatīšanās internetā 50 gadus vecais Krišna bija pārliecināts, ka viņš ir inficējies ar koronavīrusu. Indijas sociālajos tīklos bija izplatījušies vairāki biedējoši videoklipi, kuros koronavīrusa upuri Ķīnā saļimst uz ielas vai ar varu tiek nogādāti medicīnas iestādēs.

Vīrieša apsēstība ar domu, ka viņš ir inficējies, pastiprinājās laikā kads trīs koronavīrusa pacienti tika apstiprināti Indijas Keralas šatā un tur tika izsludināta ārkārtas situācija.

Bala Krišnas ģimene mēģināja pārliecināt vīrieti, norādot, ka viņš nav saskāries ar cilvēku, kuram varētu būt šis vīruss, taču viņš sacītajā neklausījās. “Times of India” vēsta, ka agrā pirmdiena rītā Krišna slepus izlavīkās no ģimenes mājas un izdarīja pašnāvību.

Šis tiek uzskatīts par pirmo ar koronavīrusu saistīto pašnāvības gadījumu pasaulē.

“Mans tēvs visu laiku skatījās videoklipus par koronavīrusu un visu laiku teica, ka viņam ir līdzīgi simptomi, un arī viņš ir inficējies ar nāvējošo vīrusu,” medijiem Indijā pastāstīja vīrieša dēls. “Viņš ļoti baidījās par to, ka vīruss varētu izplatīties un arī citi varētu ar to inficēties, ja viņam tuvosies.”

Vēl par šo tēmu

Ķīnā mirušo skaits jaunā koronavīrusa "Covid-19" uzliesmojumā ir pieaudzis līdz 1355 pēc 242 jaunu nāves gadījumu reģistrēšanas uzliesmojuma epicentrā Hubei provincē, ceturtdien paziņoja Hubei provinces veselības komisija.

Jaunā vīrusa uzliesmojums sākās decembrī savvaļas dzīvnieku tirgū Hubei provinces administratīvajā centrā Uhaņas pilsētā, raksta LETA.

Tā dēļ Ķīnā ir praktiski noteikta karantīna 56 miljoniem cilvēku Hubei provincē.