Pašnāvību izdarījusi populāra britu TV šovu vadītāja. Viņa apsūdzēta par uzbrukumu mīļotajam vīrietim

Foto: Instagram.com/carolineflack/

Lielbritānijas populārākā televīzijas realitātes šova “Mīlestības sala” (Love Island) bijusī vadītāja Kerolaina Fleka 40 gadu vecumā beigusi dzīvi pašnāvībā, ziņo ārvalstu mediji. Iepriekš viņa tika apsūdzēta par uzbrukumu mīļotajam vīrietim – modelim un tenisistam Luisam Bērtonam.

Kerolainu Fleku atrada mirušu viņas Londonas dzīvoklī sestdien, 15. februārī. Ģimenes advokāts atzina, ka tā ir bijusi pašnāvība.

Par notikušā motīviem nekas nav zināms. Kā paziņoja Flekas pārstāvji, sieviete ir “jutusi milzīgu spiedienu” pēc apsūdzības uzbrukumā viņas mīļotajam vīrietim – modelim un tenisistam Luisam Bērtonam. Tiesa, Kerolaina šīs apsūdzības noraidīja, bet Bērtons lūdza neuzskatīt viņu par cietušo.

Martā bija jāsākas tiesas prāvai šajā lietā.

Pēc draudzenes nāves Luiss Bērtons "Instagram" publicēja viņai veltītu emocionālu paziņojumu un publicēja viņu kopīgo fotogrāfiju: “Mana sirds ir salauzta, mūsu starpā bija kas īpašs. Man tik ļoti trūkst vārdu, man tik ļoti sāp, es pēc tevis tik ļoti ilgojos. Zinu, ka tu man blakus juties drošībā. Tu vienmēr teici, ka nedomā ne par ko citu, kad esmu ar tevi. [...] Es būšu tava balss, mazulīt. Es apsolu, ka uzdošu visus jautājumus, kurus tu gribēji uzdot, un saņemšu visas atbildes. Tevi nekas nespēs atdzīvināt, bet es centīšos izdarīt tā, lai tu lepotos katru dienu. Es mīlu tevi no visas sirds.”

Apsūdzību uzbrukumā Kerolainai Flekai uzrādīja pagājušā gada decembrī. Tajā teikts, ka sieviete izlasīja īsziņas Bērtona telefonā, viņai radās aizdomas par vīrieša neuzticību, un Kerolaina ar galda lampu iesita gulošajam Bērtonam pa galvu.

Kerolainu atbrīvoja no apcietinājuma pēc drošības naudas iemaksas, aizliedzot tuvoties Bērtonam un viņa dzīvesvietai, kā arī sazināties ar viņu. Flekas advokāts lūdza tiesu atcelt šo noteikumu, lai pāris varētu kopā nosvinēt Ziemassvētkus, tomēr tiesa savu lēmumu nemainīja.

Fleka pēc paziņojuma par aizliegumu tuvoties Bērtonam esot sākusi raudāt tiesas zālē, ziņoja BBC korespondents. Bērtons visu sēdes laiku nosēdēja, aptvēris ar rokām galvu un skatoties grīdā.

Bērtons neatzina sevi par cietušo un no paša sākuma uzstāja, ka esot bijis uzbrukuma liecinieks, nevis upuris. Pēc tiesas sēdes viņš Instagramm rakstīja, ka Fleka viņam nav situsi ar lampu: “Strīdi gadās katru dienu, jebkurās attiecībās.”

Savukārt prokurore Ketija Vaisa tiesas sēdē paziņoja, ka tieši Bērtons pēc incidenta esot izsaucis policiju un lūdzies, lai dežūrējošais darbinieks ātrāk sūta palīdzību.

Flekas pārstāvji prokuratūru kritizēja par “paraugprāvas” sarīkošanu, bet Karaliskā prokuratūra pēc sievietes nāves atbildēja, ka, ņemot vērā traģiskos apstākļus, “nekomentēs šīs lietas specifiku šajā posmā”.