Aizdomās par pasažieru inficēšanos ar koronavīrusu uz kruīza kuģa Itālijā iesprostoti 7000 cilvēki

Foto: Publicitātes foto/Costa Crociere

Aizdomās par divu pasažieru iespējamo inficēšanos ar koronavīrusu Itālijas ostā ceturtdien nobloķēta piekļuve kruīza kuģim, uz kura atrodas aptuveni 7000 cilvēku. Ceturtdienas vakarā tika atļauta pasažieru izkāpšana no kruīzu kuģa.

Itālijas infekcijas slimību institūts izpētīja paraugus, kas bija paņemtas no ķīnietes, kura bija slima ar drudzi, un viņas partnera. Abiem šiem pasažieriem koronavīrusa testi bija negatīvi, paziņoja Veselības ministrija.

Vairāk nekā 6000 tūristiem apmēram 12 stundas bija aizliegts izkāpt no kompānijas "Costa Crociere" kuģa "Costa Smeralda", kas ir piektais lielākais kruīza kuģis pasaulē un atrodas nedēļu ilgā kruīzā Vidusjūrā.

Aptuveni 1400 pasažieri, kuriem bija paredzēts atstāt šo kuģi Čivitavekijā, ceturtdienas vakarā sāka izkāpšanu no tā. Bija paredzēts, ka šajā ostā kuģī iekāps ap 1000 jaunu pasažieru, un "Costa Crociere" paziņoja, ka kuģis piektdien turpinās ceļu.

Piekļuve kuģim tika bloķēta pēc tam, kad Čivitavekijas ostā uz tā uzkāpa trīs ārsti un medmāsa, lai sniegtu palīdzību ar drudzi slimai sievietei. 54 gadus vecā sieviete, kas ir no Makao, un viņas partneris naktī tika ievietoti kuģa slimnīcā un ir norobežoti no pārējiem cilvēkiem.

Vēl par šo tēmu

Ķīniešu pāris 25.janvārī atlidoja no Honkongas uz Milānu un pēc tam uzkāpa uz šī kruīzu kuģa.

Ķīnā mirušo skaits jaunā koronavīrusa uzliesmojumā ir pieaudzis līdz 170 cilvēkiem, savukārt apstiprināto infekcijas gadījumu skaits ir palielinājies līdz 7711, ceturtdien paziņoja valdība. Inficēšanās gadījumi ar šo vīrusu konstatēti vēl aptuveni 15 valstīs.

Loading gallery