FOTO: "Samsung" prezentē jaunus "Galaxy" modeļus un salokāmu viedtālruni

Foto: AP/Scanpix

11.februārī visā pasaulē prezentēta jaunā "Samsung Galaxy S20" flagmaņu sērija, kurā iekļautie modeļi izceļas ar mākslīgā intelekta kameru. Tāpat prezentēts arī "Galaxy Z Flip" viedtālrunis, kas izceļas ar uzņēmuma pirmo salokāmo īpaši plāna stikla 6,7 collu ekrānu.

"Samsung Galaxy S20" flagmaņi ar 5G savienojamību iezīmē jaunas mobilo inovāciju desmitgades sākumu. Lai atbalstītu jaunās paaudzes savienojamību, "Galaxy S20+" un "Galaxy S20 Ultra" ir aprīkots ar svaigākajām 5G tehnoloģijām . "Galaxy S20+" un "Galaxy S20 Ultra" ir pirmās ierīces, kas spēj izmantot gan "sub-6", gan "mmWave" iespējas.

Pateicoties viedtālruņu pieejamībai, tagad vairāk nekā jebkad cilvēki iemūžina savas dzīves mirkļus un dalās ar tiem, tāpēc kamera ir viens no svarīgākajiem faktoriem, izvēloties jaunu ierīci. "Galaxy S20" ir radīts, lai atbilstu mūsdienīgam dzīvesstilam - tas aprīkots ar pavisam jaunu kameru sistēmu, ko darbina mākslīgais intelekts un kurā iebūvēts līdz šim Samsung lielākais attēla sensors.

Loading gallery

Savukārt "Galaxy Z Flip" ir salokāms aptuveni maka izmērā, un to var viegli ielikt kabatā vai somā. Atlocītā veidā tā ekrāna izmērs dubultojas, sasniedzot 6,7 collas . Jaunajai ierīcei ir "Infinity Flex" displejs ar "Samsung" patentēto salokāmo īpaši plāno stiklu (Ultra Thin Glass (UTG)), padarot viedtālruni plānāku un veidojot elegantu kopskatu. Iecentrētā fotokamera ekrāna augšpusē ļauj netraucēti izbaudīt saturu, turklāt šis ir pirmais "Samsung" viedtālrunis ar ekrāna attiecību 21,9:9 - tas sniedz iespēju filmas, šovus un citu saturu vērot kino līdzvērtīgā formātā.

"Galaxy Z Flip" apslēptais savienojums ir izveidots inženieru rūpīga darba rezultātā. Tas ir papildināts ar "Dual CAM" mehānismu, lai nodrošinātu, ka katra salocīšanas reize ir viegla un dabīga. "Galaxy Z Flip" var palikt atvērts dažādos leņķos, piemēram, kā portatīvais dators. Turklāt apslēptajam savienojumam ir iestrādāta jauna tehnoloģija, kas ar neilona šķiedrām novērš putekļu un netīrumu iekļūšanu locījuma vietā.